« Ana Sayfa

İŞ ORTAĞINIZ...

 

HİZMETLERİMİZ
UÇAK BİLETLERİ:
Son derece deneyimli 7 bilet satış personeli ve toplamda 30 çalışanı ile ile birlikte Active Turizm müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı amaçlayan hızlı ve kaliteli bir servis vermektedir. ACTIVE Turizm; 1988 yılında RADIUS Inc., The Global Travel Company ve Lufthansa City Center acenteler zincirinin Türkiye'deki halkası olarak kurulmuş olup; gerek Türk Hava Yolları gerekse diğer tüm dünya havayollarının biletlerinin rezervasyonunu yapmakta ve düzenlemektedir. . Bunun yanında yurtiçi ve yurtdışı otel,araç kiralama, vize,transfer,gemi seyahatlerinizi bireysel yada grup olarak organize etmektedir. Kurumsal seyahatlerde uzmanlığını 20 yılı aşkın tecrübesi ve 600 uluslararası-ulusal firma çalışması ile kanıtlamıştır. Anlaşma yapılan müşterilerimize bir tane ana servis ve bir tane de yedek eleman tayin edilmekte olup özellikle izin dönemlerinde çalışılan firmayı tanıyan ikinci elemanla servis verilmektedir.
 
Bütün bilet satış uzmanlarımız telefon ve faks haricinde sürekli olarak internet/e-mail aracılığıyla ulaşılabilir olup, verilen rezervasyonlar yazılı olarak teyit edilmektedir. Şirketimize ait olan www.superticket.net sitesi üzerinden bilet tarifelerine ulaşmak ve dış hatlarda rezervasyon yapmak mümkündür.
 
Radius ( www.radiustravel.com ) ve Lufthansa City Center ( www.lcc.de ) uluslararası travel networklerinin Turkiye temsilcisi olan Active Turizm özellikle sadece LCC'ler için yazılmış olan yedek takip programı ile (yedek yazılan rezervasyonlar otomatik olarak 24 saat içinde 20 kez taranmaktadır) müşterilerinin koşullarına uyan en uygun fiyatı ok'lemek için tüm gayreti göstermektedir.
 
1 Nisan 2007 tarihinden başlayarak havayolları acentalara komisyon ödememekte ve acentalar verdikleri hizmet karşılığında hizmet bedeli almaktadırlar.
 
Acentamızın çalışma prensiplerine göre bir biletin rezervasyonu, biletlenmesi havayoluna göre değişiklik göstermemektedir. Benzer şekilde ekonomi veya business class'larda veya ekonominin yüksek sınıflarında verilen hizmet farklı olmadığından farklı bir hizmet bedeli uygulaması yoktur, sadece iç hat, dış hat kısa parkur ( 4,5 saate kadar olan uçuşlar ) ve dış hat uzun parkur olarak 3 temel sınıflama vardır. Bu nedenle özellikle yüksek sezonlarda yüksek sınıf ve buna bağlı olarak yüksek hizmet bedeli Active Turizm tarafından uygulanmamaktadır.
 
 
VİZE HİZMETLERİ:
 
Active Turizm kendi elemanı olan 2 kişiyle vize servisi vermektedir. Firmamız Alman, İsviçre ve Fransa konsolosluklarında sınırlı sayıdaki yetkili acentalar arasındadır. Yetkili acenta sınırlaması olmayan konsolosluklarda herhangi bir sorunla karşılaşmadan hizmet vermektedir.
 
Ingiltere Konsolosluğu ve  Amerikan Konsolosluğu'nda sadece şahşi başvuru kabul edilmektedir.. Çin Konsolosluğu yeni bir düzenlemeye gitmekte olup son durum henüz belli değildir.
  
Pasaportların işyerinizden alınması ve işyerinize teslimi Active Turizm'in kendi elemanı olan kuryeler tarafından yapılmaktadır.
 
Ankara ve Izmir'de yapılan başvurular için pasaport başına YTl 30,00 + KDV fark alınır. Bu fark'a kargo giderleri dahildir.
 
 
TRANSFER ve VIP KARŞILAMA:
Talepleriniz doğrultusunda misafirleriniz Türkiye de her havalimanından yada belirlediği merkez den   istemiş olduğu yere transferi gerçekleştirilir.
 
Çok özel misafirleriniz için Istanbul başta olmak üzere Ankara, İzmir ,Antalya ,Dalaman ve Bodrum da Apron çıkışından yada uçak içinden hosteslerimiz vasıtası ile alınıp özel olarak pasaport işlemleri yaptırılıp(onalara ayrıcalıklı deskler açılıp) valizleri alınarak istemiş olduğunuz model ve nitelikte araç ile transferleri yapılır.( Havaalanına göre bu servisimiz ile ilgili onay almamız gerekli olup servisin kimi zaman 48 saat öncesinde bize bildirilmesi gerekmektedir)
 
Otel/Şirket/Otel - Otel/Restaurant/Otel veya talep edilen yerlere grup yada bireysel olarak transferleri yapılır.
 
Talebiniz doğrultusunda yabancı dil bilen şoförler ile VIP araçlar ile şehir turları ve transferler yapılabilir.
 
ŞEHİR TURLARI:
İstediğiniz dillerde ve zaman aralıklarında özel programlar hazırlanıp profesyonel rehberler ile şehir turları düzenlenir.
 
YURT DIŞI ARAÇ KİRALAMA:
Online olarak başta Avrupa ve Amerika olmak üzere tüm dünya da havaalanı ya da şehir merkezlerinden araç kiralamaları hizmeti verilmektedir.
 
YURT İÇİ ARAÇ KİRALAMA:
Türkiye içinde hemen hemen her şehir de araç kiralamalarınız yapılabilmektedir.
 
ONLINE HESAP ve TASARRUF RAPORLARI  DÖKÜMLERİ:
Acentamızın size özel vereceği kullanıcı kodu ve giriş şifresi ile hesap dökümlerinizi online olarak 7/24 takip edebilirsiniz.Bu servisimiz firmanıza ÜCRETSİZ olarak verilecektir.
 
 
A LA CARTE TOPLANTI ORGANİZASYONLARI:
Organizasyonlarınızı gerçekleştirmede gerekli tüm alt donanımı tek yerden alma ve takip etme kolaylığı ile anahtar teslim projeler sunar ve uygular.
 
A la carte Event Management” Etkinliklerinden bazı ana başlıklar ;
·        Tüm satış ve pazarlama odaklı toplantılar,
·        Seminerler, Workshoplar
·        Sponsorlukların bilinirliklerini arttırmaya yönelik aktiviteler,
·        Kongreler, Konferanslar
·        Fuarlar, Tanıtım amaçlı sokak ve alışveriş merkezi etkinlikleri
·        Bayi motivasyon gezileri ve toplantıları,
·        Ürün lansmanları,
·        Basın toplantıları ve gezileri,
·        Partiler, Konseptli geceler
·        Ödül törenleri,
·        Açılışlar, Resepsiyonlar,
·        İç iletişime yönelik eğitimler,
·        Motivasyona yönelik, indoor ve outdoor aktiviteler vb. 
 
Acentamıza ait olan superticket.net sitesinden Yurtdışı ve Yurtiçi tüm uçak seferlerini sorgulayabilir ve yurtdışı uçak rezervasyonlarınızı,otel rezervasyonlarınızı ve araç kiralamalarınızı online olarak yapabilirsiniz.
 
CRUISE SEYAHATLERİ:
Gruplarınıza yönelik ya da bireysel olarak tüm gemi firmalarına rezervasyon yapma imkanı, ayrıca firmalara yönelik bu seyahatlerde toplantı ve etkinlik düzenlenmesi.

ACTIVE TURIZM
0216 444 00 84
 

Active Turizm (IATA No: 88-23608-3) / Müşteri Hizmetleri: (0216) 444 0084 / Ahsen Sok. Sadıkoğlu İş Merkezi 4 No:14 D:1 34722 Kadıköy/İstanbul