« Ana Sayfa

BALTIK SEHIRLERI

 

 

COSTA FORTUNA ile BALTIK SEHIRLERI
18 AGUSTOS 2012 SEKER BAYRAMI
 
Kopenhag – Stockholm- Tallin– St. Petersburg –Warnemunde /Berlin - Kopenhag
 
01. Gün                İSTANBUL – KOPENHAG
18 AUG 12          Atatürk Havalimanı, Dış Hatlar Terminali, Türk Havayolları kontuarı önünde 11:15’de buluşma. Check-in, pasaport ve gümrük kontrollerinden sonra 14:55 Türk Havayolları ile Kopenhag’a hareket. Yerel saat ile 17:10 Kopenhag’a varış. Havalimanında bizleri bekleyen aracımız ile otelimize  transfer. Dinlenmeniz için serbest zaman.
 
02. Gün               KOPENHAG
19AUG12 Otelimizde alacagımız kahvaltımızın ardından rehberimiz eşliğinde Kopenhag şehir turu . Turumuzun ardından gemimize transferimiz saglanacak olup gümrük ve pasaport işlemlerinden sonra kabinlere yerleşme. Dinlenmek ve geminin aktivitelerinden yararlanmak için serbest zaman. Gemimiz saat 19.00 itibari ile limandan ayrılacak.
 
03. Gün             DENIZDE 20AUG12          Tüm gün gemi aktivitelerinden yararlanabileceğiniz serbest zaman.
04.Gün       STOCKHOLM(Isveç) 21 AUG12   Sabah saat 08.30’de Stockholm limanına varış. Burada arzu edenler rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği Stockholm şehrini tanıtan yarım günlük panoramik tura katılabilirler. Bu tur esnasında Nobel Ödülleri’nin verildiği dünyaca ünlü Belediye Sarayı (dışardan), Wasa Müzesi, Kraliyet Tiyatrosu, Fjallgatan Tepesi, ünlü Liman Bölgesi, Kraliyet Bölgesi (saati denk geldiği takdirde nöbet değişimi) göreceğimiz yerler. Gemimiz 17.00’de limandan ayrılacak. Yolcularımız geminin güvertesinden Stockholm dışında yer alan takımadaların eşsiz manzarasını seyredebilirler.
 05. Gün                TALINN (ESTONYA) 22AUG12       Saat 09.00’da Estonya’nın başkenti Talinn’e varış. Unesco örgütünün koruması altında olan bu inanılmaz güzelliklere ve tarihe sahip kentte turlamak hepinize inanılmaz duygular yaşatacaktır. Burada arzu edenler rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği yarım günlük panoramik şehir turuna katılabilirler. Gemimiz limandan 18.00 ayrılacak.
06. Gün             ST. PETERSBURG(RUSYA) 23AUG12          Sabah saat 07.00’de St. Petersburg limanına varış. 2 Gün kalacağımız bu muhteşem şehirde arzu edenler rehberlerinin organize edeceği ekstra St. Petersburg şehir turuna katılabilirler. Panoramik olarak görülecek yerler arasında St.Isaac Katedrali, Çar Petro Anıtı, Nevski Caddesi, Neva Nehri, Kanlı Ivan Kilisesi bulunmaktadır. Öğleden sonra isteyenler ekstra Hermitage Müzesi turuna katılabilirler veya grubun verecek oldugu karar istinaden arzu edenler ekstra muhteşem Petrodrovets (Peterhoff) Yazlık Saray turuna katılabilirler. Çar Büyük Petro zamanında St. Petersburg’un banliyosunda inşa edilen muhteşem yazlık sarayı bahçeleri ile birlikte gezeceğiz. Muhteşem döşemesi, mimarisi ile büyüleneceksiniz. Gemimiz limandan 19.00’da ayrılacak.
07. Gün             DENIZDE 24AUG12          Tüm gün gemi aktivitelerinden yararlanabileceğiniz serbest zaman.
08.Gün                 WARNEMUNDE (BERLIN) 25AUG12         Sabah saat 09.00’da Warnemünde limanına varış. Burada arzu edenler rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği Berlin şehrini tanıtan tam günlük panoramik bir tura katılabilirler. Bu tur esnasında Berlin’in tarihi mekânlarını görebilirsiniz. Gemimiz limandan 20.00’de ayrılacak. 
09.Gün    KOPENHAG – İSTANBUL 26 AUG 12 Sabah saat 08.30’da gemimiz Kopenhag limanına yanaşacak. Daha sonra havalimanına transfer. Check-in işlemlerinden sonra Türk Havayolları ile saat 12.05’ de İstanbul’a hareket. 16:15 de İstanbul’a varış. Turumuzun sonu.
 
FIYATLARIMIZ:
 
İç Kabin kişibaşı                      : 1349 Euro
                                                                                   Dış kabin kişibaşı                      : 1489 Euro
                                                                                    Balkonlu kabin kişibaşı          : 1699 Euro
      
                                                                                              3. kişi:         999 €
 
                                                                                                0-17 : 399 € 
                                                                Kişibaşı tüm liman vergileri , havaalanı vergiler: 270 Euro
 
 
 
FİYATLARIMIZA DÂHİL OLAN HİZMETLER
* Türk Havayolları ile İstanbul – Kopenhag – İstanbul arası ekonomi sınıfı uçak bileti
* Gemide 7 gece tam pansiyon konaklama.
* Tüm transferler
* Tecrübeli rehberlik hizmeti (Grup 20 Kişi olduğu takdirde)
FİYATLARIMIZA DÂHİL OLMAYAN HİZMETLER
* Gemideki tüm alkollü ve bazı alkolsüz içecekler
* Kişisel harcamalar
* Gemi veya rehberiniz tarafından organize edilecek ekstra turlar
* Havalimanı ve Liman vergileri
* Geminin servis personeli bahşişleri
* Vize ücreti *Yurtdışı çıkış harcı
 

 

Active Turizm (IATA No: 88-23608-3) / Müşteri Hizmetleri: (0216) 444 0084 / Ahsen Sok. Sadıkoğlu İş Merkezi 4 No:14 D:1 34722 Kadıköy/İstanbul